| iuliaiuli18 a întrebat:

Daca ai putea sa schimbi orice la viata ta, ce ai schimba?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

M-aş schimba pe mine! Atât din punct de vedere fizic cât şi din punct de vedere moral. happy
Dacă aş putea altfel, viaţa mea ar fi mult mai frumoasă. happy

3 răspunsuri:
| Cristi_1137 a răspuns:

Pe minewinking. gandeste-te la asta.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Atitudinea
take care :*

| eliaclodia a răspuns:

Sa nu ma fi imprietenit cu un baiat, doar ca sa am prieten si sa nu ma fi maritat cu el, chiar si asa un timp, cat a fost, exact cand mi-era lumea mai la inceput. Iar in perioada asta de timp sa fac ce trebuia sa fac. Sa nu fi deviat de la traseul meu. Asta incluzand si "prietena" nociva pe care am avut-o, pentru ca vroia ea, nu pentru ca imi placea mie de ea. De ce oare nu avem puterea sa refuzam prietenii, care ni-se ofera insistent, cand simtim prea bine ca ceva nu merge, nu e ce ne trebuie, doar asa de dragul prieteniei? Suntem diferiti si nu ni-se potriveste si nu ne face bine orice prietenie.