| DuckShit a întrebat:

Daca am dat comanda de ceva pe internet. Si imi vine prin curier rapid. Dar eu nu sunt acasa (Sunt la cursuri dimineata) si nu pot raspunde cand vin cei cu coletul..Cum il mai pot lua? /funda.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca are curierul sediu in orasul tau suni si te duci sa-l iei personal. Vezi numarul de telefon pe site.
Cel mai bine e sa suni dinainte sa ti-l opreasca la sediu, esti sigur ca-l gasesti acolo, altfel astepti sa termine soferul cursa si sa se intoarca cu el nelivrat.
Bafta