| ZuZu99 a întrebat:

Daca am scurgeri vaginalepot purta absorbante?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cand esti la menstruatie porti absorbante, in rest poti purta protej-slipuri, sunt ca absorbantele doar mai mici si mai subtiri

| georginika a răspuns:

Poti folosi protej-slipuri.Sunt mai practice.

| anamaria0974 a răspuns:

Da desigur dar daca nu esti sigura poti intreba un medic ca sa nu iti faci griji bafta!

| mindandspirit a răspuns:

Protej slipuri pentru zilele in care nu ai menstruatie - sunt mai mici si mai comode. Daca ai scurgeri nenormale - ex. miros urat, sunt abundente, trebuie neaparat sa vezi un medic. E posibil sa ai o infectie si daca nu iti tratezi infectiile poti ajunge sa nu poti avea copii mai tarziu si chiar sa ai probleme sexuale. Take care!