| Green a întrebat:

Daca am un canin stamb, ce fel de aparat dentar trebuie sa port?
multi zic ca nu e o problema asa mare, dar pe mine ma enerveaza.
multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa vorbesti cu un medic dentist; problema nu e grava momentan, dar ma gandesc daca nu cumva un dinte stramb poate influenta si altii; multa bafta, pupici:*.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te duci la un ortodont si el iti va spune ce tip de aparat ti se potriveste, in functie de problema ta si de varsta.

| Angiutssa a răspuns:

laughing)
Si eu am un canin stramb.Am aparat dentar mobil, iar pe canin pica o sarma numita "deget de manusa"

| Absenta a răspuns:

Un aparat dentar mobil.

| malina_9455 a răspuns:

E mai bine sa te duci la dentist. daca ai doar un dinte stranb va tebui sa tii aparatul dentar 3 sau 6 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta un stomatolog el stie ce fel de aparat sa-ti puna