| alexa1969 a întrebat:

Dacă am visat că băiatul pe care îl plac și prietena mea cea mai bună s.au sărutat este doar conștiința mea s-au trebuie să mă aștept la ceva?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sau*
Tu n-ai încredere în el, subconştientul tău a digerat asta, iar acum, pare-se, îţi dă bătăi de cap.
Nu cred c-o să te-nşele cu a ta bff, da' nici mult n-o să mai continuaţi.

| Hakuouki a răspuns:

Nu exista incredere prea mare intre tine si el, teama ca el te va insela si, culmea, cu cea mai buna prietena creeaza aceste vise. Nu cred ca sunt viziuni, dar daca prietena ta ofera mai mult decat tine, ar trebui sa te astepti.

| UnDezaxat a răspuns:

Este.

| dream36 a răspuns:

In primul rand s-ar putea sa fie doar in constiinta ta, sau s-ar putea sa fie reala treaba. Unele persoane au viziuni in vise. Succes si sper sa fie in constiinta ta.