| Numai98356 a întrebat:

Daca aplic la doua facultati, si la una bag actele in original, imi pot retrage dupa dosarul? In caz ca ma hotarasc sa raman la cea de-a doua facultate

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles, cand te hotarasti la ce facultate sa mergi iti retragi dosarele de la restul si depui actele in original la acea pe care vrei sa o urmezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acte in original inseamna si copii legalizate. Faci cate un dosar pentru fiecare facultate cu aceste acte legalizate la notar.