| chipicao2 a întrebat:

Daca ar fi sa fiti o vedeta, care ati vrea sa >fiti?:

5 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Daniela Crudu. Imi place sa imi petrec noptile in club, in baruri si imi place sa pozez in tot felul` de minunatii :p

| Lilia2621 a răspuns:

Britney Spears, ori Raluca

| Négatif a răspuns:

Bună,Chipicao!
Păi, sincer, nu aş vrea să fiu niciuna din vedetele de astăzi!
Mi-aş crea eu singură propria imagine, propriul look, propriul stil, etc.
Dar, ca să răspund la întrebarea ta, cred că aş vrea să fiu Antonia, fiind una dintre cele mai frumoase femei din ţară.
Succes.

| RamonaM a răspuns:

Johnny Depp. Desi sunt fata...deci hai mai bine sa zic Helena Bonham-Carter. Ii ador pe amandoi.

| Noctus a răspuns:

Eu insusi. daca esti vedeta e superom este o diferenta minuscula:
1 vedeta = inseamna ca este cunoscuta de o multie mare de oamenii
2 non-vedeta = nu esti cunoscut de multimea aia de oamenii, si pot face 99% exact ca orice "vedeta", iar unul la 1% este talentul mostenit interior, (vocal, instrumental, ect)