| andreeeaaa a întrebat:

Daca ar fi sa jucati intr-un film sau sa cantati alaturi de ce vedeta ati face`o?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu as ezita nicio clipa. Langa Jessica Alba sau Hillary Duff.

| madalicious a răspuns:

Nu, din 3 motive: 1. Sunt rusinoasa asa ca nu ar merge. blushing
2. Nu am deloc voce. [-x
si 3. Nu stiu sa ma prefac asa ca nu as sti nici actorie. laughing)

| Klara a răspuns:

Alaturi de Michael Jackson dar nu se poate din 2 motive: Michael Jackson e mort, iar eu sunt afoooooona. Cred ca mai bine ar fi daca as canta cu Romeo Fantastick.

| ceco a răspuns:

Da.cu shakira sau beyonce

| L a răspuns:

Daca ar fi sa joc cu cineva acela ar fi Shane West si daca as canta cu cineva as vrea Alex Velea.`hee hee

| TabooR a răspuns:

Pai si in filme cu Inna si cu uhhappy

| Andra_5221 a răspuns:

As juca cu Kate Winlet si Leo Dicaprio:X ...la cantat nu ma baghee hee

| cristime a răspuns:

Intr-un film as juca alaturi de Jackie Chan si de cantat cu nimeni ca daca m-as apuca de cantat as ramane ultimu om de pe pamant.

| Frozen a răspuns:

Normal ca da.deaia ai o viata sa fai aproape tot ce vrei si ce visezi

| Alin_3417 a răspuns:

Daca ar fi sa joc intr-un film as face-o alaturi de Will Smith intr-o comedie.Cat despre cantat, nu stiu.

| florea23 a răspuns:

Da asta e meseria mea!