Janina
| Janina a întrebat:

Daca ar fi sa legi o singura persoana importanta pentru tine, pentru care ai da totul, ai fi capabila de orice pentru acea persoana...cine ar fi ea si de ce ar merita efortul tau?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Pana nu demult as fi ales alta persoana.
insa acum stiu ca sunt capabila de orice pentru nepoata mea.
pentru ca o iubesc mai mult decat pe mine insami.si pentru ca m'a salvat.

19 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mama mea.

| inna a răspuns:

Eu sunt singura persoana importanta pentru mine, dupa mama laughing

| maryana5 a răspuns:

Cred ca as fi in stare sa bag mana in foc pentru. Mama angel. Mamei ii multumesc pentru. ce sunt azi si pentru. toate eforturile ei. Ea mereu ma sprijina si ma imbarbateaza cu vorbele ei calde si dulci love struck. Mama imi explica ce e bine si ce e rau si imi arata atunci cand am gresit. Nu exista persoana pe lumea asta care sa te sustina la fel de mult ca o mama(una adevarata; sti cu totii ca unele mame sunt denaturate). Cred ca sacrificul ei merita orice din partea mea happy si uneori nici nu stiu cum sa-i multumesc happy

xoxooo, mary peace sign

Janina
| Janina explică:

Eu as fi capabila de orice pentru sora mea...
nu as concepe sa pateasca ceva sau sa fie ranita in vreun fel de cineva.

mlm
| mlm a răspuns:

Oricum eu dau totul cand este vorba despre familia mea(sotul si copii mei), toti 3 sint importanti pentru mine asa ca nu as putea sa fac diferenta intre ei, sint la fel de imortanti toti 3, ai iubesc pe toti asa ca atunci cand fac ceva fac pentru toti, nu numai pentru unul anume(sot sau copii).

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mama.

auran
| auran a răspuns:

Eu nu pot alege doar o persoana
as face orice pentru copilasii mei, pentru ca de aceea sunt pe pamant sa-i ajut cum pot

| want2bMajestic a răspuns:

Aeasta parere ti-o schimbi despre persoane...cand ai o iubita zici ca treci prin orice pentru ea din cauza ca o iubesti...pentru un prieten bun faci orice cand crezi ca si el ar face la fel...

| ioanaa a răspuns:

Tata, cu siguranta. Datorita lui sunt ceea ce am ajuns in ziua de azi. Si ii multumesc din suflet ca a stiut sa ma creasca (si pe sora mea).

| fabiola a răspuns:

Copilul!

| Mya a răspuns:

2 pers:sora si mama! Nu pot alege intre ele! Sunt singurele persoane pentru care as face orice! De ce? Nu stiu... pur si simplu le iubesc mai mult decat propria persoana.De ce? Poate fiindca mi-au fost mereu alaturi, m-au invatat ce inseamana iubirea si sacrificiul pentru cei dragi.

| lia a răspuns:

Pentru mama as face orice in viata asta, a reusit sa fie un exemplu de putere pentru mine. A avut o viata atat de zbuciumata si totusi, mai are puterea ca in fiecare dimineata sa zambeasca. happy

Răspuns utilizator avertizat
| MADALINAAAA a răspuns:

Nu pot alege o singura persona.Toata familia mea e foarte importanta pentru mine.Au facut multe sacfrifii pentru mine asa ca si eu sunt dispusa sa fac pentru ei...

| Dl.Inginer a răspuns:

Parintii sunt cei mai importanti pentru mine, mi-au dat viata. orice .totul pana la capat.

| alexam a răspuns:

Sotzul meu! Pentru ca merita, uneori! tongue

| diavolitza a răspuns:

Mama si tata, prietenii, iubitul, vecinul enervant de la parter, tipa care mi-a sugerat cea mai tare rochie,, tipul ce mia cedat trecerea, dj-ul de la discoteca, lumea cu care ma intalnesc in fiecare zi pe strada ...si pe scurt mas sacrifica pentru oricine, de ce? pentru ca iubesc lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot alege o persoana cand toti sunt importanti pentru. mine si as face orice pentru. binele lor asa cum ei au facut pentru. mine.

| livia_2177 a răspuns:

Fiica mea, denisa. vreau sa fie perfecta, corecta, si sa stie ca tot timpul trebuie sa cauti adevarul chiar daca ai mult de asteptat.nu trebuie sa iti pierzi rabdarea niciodata. trebuie doar sa ai rabdare si sa gandesti corect.asta o invat tot timpul.