| brunett3 a întrebat:

Daca ascult si cant "Judas" e pacat?
Sunt crestina insa daca cant ca m-am indragostit de Iuda e pacat?

puppy dog eyes

big hug big hug :*:X

4 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Da,o sa vina satan si o sa te ia cu el in iad... raised eyebrows
Normal ca nu e pacat, e doar muzica! straight face

| FallenDemon a răspuns:

Lol happy Daca asculti Judas Priests nu e pacat tongue Daca asculti metal hard metal rock etc asta nu inseamna ca nu mai crezi in Dumnezeu sau nu mai esti crestinahappy si eu ascult slipknot (trupa nu-metal) iar la prima vedere o sa zici ca-s satanisti dar ei nu au nici o legatura cu satanismul happy si ma duc la biserica si cred in Dumnezeu

| ionutz2000 a răspuns:

Uite scrie secretele lui lovendal si dai la cautare :Lady gaga.si o sa vezi adevaratele semnificatii ale melodiilor ei. deci e cam mare pacat sad dar daca tu vrei sa asculti e alegerea ta.

| victor4596_6946 a răspuns:

Prin "judas" te referi la Juda's priest?
daca da de ce sa fie pacat?
este muzica
sincer eu sunt ateu deci pentru mine este doar muzica