| Pho3nix a întrebat:

Daca aseara a fost Titanic pe ProTV, au fost puse foarte multe intrebari pe site, in legatura cu filmul.
Apropo, il da reluare chiar acum.laughing (pentru cine vrea sa-l mai vada pentru a nu stiu cata oara)
Asa ca vreau sa pun 3 bancuri despre Titanic, care mie mi-au placut.hee hee. Mai ales primul banclaughing. Unii dintre voi probabil ca le stiti.
Enjoy!

Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n sin ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiste...
- Numele? intreaba Sf. Petru.
- Leonardo Di Caprio - raspunde negrul.
Sfintul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele.
- Leonardo Di Caprio` - insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors.
- Sfintul Petru scoate celularul si-l suna pe Dumnezeu:
- `Sa traiesti, Sefu'!- ii spune respectuos. Scoate-ma te rog dintr-o dilema: Titanicul s-a scufundat sau a ars?`.

Capitanul de pe Titanic ii strange pe pasageri si le spune:
- Am doua vesti pentru voi: una rea si una buna. Pe care o vreti prima?
- Pe cea rea.
- In doua ore, vaporul se va rupe in doua si se va scufunda.
- Si cea buna?
- Vom lua 11 Oscar-uri.

Pe Titanic, se pare ca a fost si un roman. Dupa impact, tipul ia o barca si vasleste disperat sa se salveze. – Unde pleci dom’le singur, ca mai sunt femei aici, zice unu? Romanul replica : – Lasa-ma in pace omule, mie de f…t imi arde acum?

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

laughing) L-am vazut si eu de nenumarate ori big grin. Chiar sunt tari bancurile astea :p. Te pup :*.

1 răspuns:
| ilegalnonstop a răspuns:

Ce tarelaughing