| KateMiddleton a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea de a retrai viata din prima zi, ati schimba ceva? Ce? De ce? Funda la cel mai impresionant raspuns.

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Chiar dacă n-aş vrea să schimb nimic din trecut acum, pentru că-mi ignor greşelile, dacă aş avea posibilitatea să schimb ceva, aş schimba. Probabil mi-aş ruga părinţii să mă mute la o altă şcoală, unde nu aş învăţa printre dobitoci.
În rest nu prea mă interesează, oamenii se schimbă, nu poţi fi aşa cum vrei de la început.

| FPI a răspuns:

As schimba foarte multe, aproape in fiecare zi am cate un regret mai mic sau mai mare si daca as putea as lua ziua de la inceput fara nici o ezitare, dar din pacate nu am aceasta "putere" happy

| vilia a răspuns:

Daca as putea retrai ...adica se renasc in acelasi corp din care am dat jos exuviile pe care le-am inchis in suferinta nostalgica a uitarii, as schimba viitorul contorsionand trecutul, m-as invartii in rumoruri ca sa pot gasi greseala, as schimba totul.de ce? ca sa pot sa o iau de la capat plecand de la coada puppy dog eyes