| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Daca ati avea un animal de casa si acela sa fie un hamster ce nume ia-ti pune?

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Puffy,Issis,Lushy,Muchi,Tuchi,Zoopy,Setyx...fundita plz love struck

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Socate.

| PuFuLeTe a răspuns:

Sisi, Pufy, Pufuletz, Michii!big grin Fundaa te rogg?:X

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Am deja numai vreaulaughing)fac GRADINA ZOOLOGICA daca mai vreau animale.
Pe hamsteru` meu il cheama " Flocăilă ":X! Sau pe scurt. "Flocaithu` meu:X"rolling on the floor)

| Vanity a răspuns:

Chibiii ( Cibi) sau Shin-Shila :X

| AnonimaPunct a răspuns:

Fluff, Rozi (daca e fetita), Rontzi (daca e baietel), Cici, Pufi... si mai amuzante: Cintisor, Castravecior, poate chiar Hamisterio (sau Hamsterio)

| andrutzika a răspuns:

daca ar fi fetiza i as spune Cici(Sisi) si daca ar fi baiat...nu mai bine fetita