| cartofiorrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Daca ati fi pusi sa alegeti intre viata voastra si a parintilor vostri ce ati alege?(fiti sinceri!)

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

As alege viata mea, nu din egoism sau rautate, ci ptc ei si-au trait deja viata, pe cand eu nu.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Off... E cam grea intrebarea.winking
As alege viata parintilor mei.big grinDar nu stiu ce viata ar fi aia fara mine.straight face

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca as fi pus sa aleg intre viata noastra si a parintilor mei as alrege viata noastra, noi trebuie sa ne adaptam viata la prezent si sa ne adaptam conditiilor sociale di prezent.

| SweetCandy a răspuns:

Viata lor...insas sunt sigura k nu ar fi fericiti fara mine...big grin

| Mwhahahaa a răspuns:

Viata parintilor meibig grin!

Eu as opta pentru viata lor, stiind k si ei ar opta pentru viata meahee hee

Foarte complicata intrebareahee hee

| Chocolate a răspuns:

Eu mi-as da viata pentru parintii mei la orice timp si orice ora, nu as putea alege viata mea, nu pot trai fara eisad

| Artemiss a răspuns:

Sincer viata noastra, dupa cum zice si stefan.

| PauLa.M a răspuns:

Grea intrebare happy
Daca mi-ar muri parintii as suferi mult
Daca as muri eu, ar suferi ei.
Dar ei si-au trait o parte din viata, iar eu sut la inceput. parintii ar vrea ca eu sa traiesc.si cum parintii stiu ce e mai bine.probabil as lasa la latitudinea lor si as alege viata mea, cu toate ca e foarte greu fara parinti si de multe ori am vrut sa mor happy!

| cristina_4037 a răspuns:

Normal ca viata parintilor nostri! adica ai mei...