| Elisabetha a întrebat:

Daca ati primii de Valentine`s un tricou element si un hanorac DC. vi s-ar parea ciudat? baietii mai ales... VA ROG, RASPUNS

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Deci tu vrei sa-i faci cadoul prietenului tau ce ai scris acolo.Pai daca tu crezi ca i se potriveste, daca e genul sport el vorba aia atunci nu e nimic ciudat.Aici multi pot raspunde subiectiv la intrebarea ta pentru ca genul lor e altul decat al prietenului tau.Deci tu sti cel mai bine daca ii va placea ce vrei sa-i faci cadou.Bafta!