| crytical a întrebat:

Daca cineva v-ar oferi 50 de lei cu conditia sa-i multiplicati, ce ati face cu ei, in ce i-ati investi? De exemplu: ai putea cumpara 10 sticle de apa cu 2 lei si sa le vindeti cu 3 lei.

4 răspunsuri:
| crytical explică:

Mda e clar, degeaba sunteti copii, daca sunteti la fel de creativi ca un sac de cartofi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, pentru 50 lei nu m as apuca de specula, si o persoana cat de cat inteligenta si ar lua si el apa tot la 2 lei de unde ai luat-o si tu

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai spirit de comerciant insa ai uitat un amanunt si anume, conditia de baza ca trebuie sa vinzi produsul si trebuie sa-i gasesti pe acei prosti care sa se lase fraieriti.

| bugativeyRO a răspuns:

Le dai de mancare... si o sa fie cam greu de adapostit... ca de multiplicat se descurca ei singuriwinking