| d0areu a întrebat:

Daca dau cât mai multe răspunsuri pe acest site castig ceva? Adica cel care a dat cele mai multe răspunsuri in aceasta zi v-a castiga un premiu?

1 răspuns:
| Lands0fMancunia a răspuns:

Salut. Daca vei avea cele mai multe raspunsuri intr-o zi, atunci vei primi un badge cu titlul de Campionul zilei. Aceasta va fi afisata sub poza ta de profil atunci cand comentezi. Administratorii vor verifica daca acele comentarii sunt folositoare sau nu. Daca nu sunt, atunci ti le va sterge si nu vei primi acel titlu. Deci nu fa spam aiurea si raspunde acolo unde crezi de cuviinta ca poti ajuta.