| MarianGeorge a întrebat:

Daca este cineva sau a fost la Liceul Grigore Moisil, am o intrebare.
In regulament am vazut ca scrie "Băieţii să aibă
tunsoarea potrivită statutului de elev"
doar ca nu stiu exact ce inseamna... Eu am parul destul de mare, in sensul ca sunt tuns scurt pe parti si sus mare, dat pe o parte.

Cei care ati fost/ sunteti acolo, aceasta tunsoare este acceptata?

1 răspuns:
| Michelleqw a răspuns:

Cind au scris acest anunt s-a referit la faptul sa nu ai parul ca la o fata. Gen cred ca ai inteles. Daca tie nu ti-au facut observatie profesorii atunci e bine. Fratele meu invata acolo)))