| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti reprezentant oriflame si intr-o anumita luna nu faci comanda, platesti ceva adica un fel de amenda? ca vreau sa devin reprezentant si nu stiu big grin funda

Răspuns Câştigător
| elenutza93 a răspuns:

Nu platesti nici o amenda.Dai atunci cand ai comanda. Eu de ex. am fost reprezentant avon si nu aveam in fiecare luna comanda, dadeam atunci cand aveam; dar la fiecare 3 campanii in care nu am dat comanda, ma suna coordonatoarea sa-mi spuna ca sa strang comenzi ca daca nu ma scot din nu stiu ce sistem.Dar nu era adevarat. Eu si acum am cont pe site si pot da comanda chiar daca nu am mai facut asta de 2-3 anilaughing.