| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu devin membru tpn cu acest cont pe care mil deschid trebuie sa platesc ceva pe luna? sau la fiecare raspuns dat platesc? nu sunt din romania1

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimanui nimic!
Nici tu nu vei fi platit, eventual premiat!
Totul este... voluntariat.

| jani a răspuns:

Habar nu am...si eu sunt plecata din romania... dar pana acum nu mi-a venit factura pentru TPU

| miry a răspuns:

Noi cei din tara nu platim nimioc deci cred ca nici tu totul e gratis sau mai bine zis de bunavoie, primesti medalii pentru fiecare raspuns castigator, esti ajutata ci sfaturi la nevoie si la randul tau poti ajuta pe multi altii cu cate un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu platesti si nici nu vei fi platit happy doar premiat in cazul in care vei castiga un concurs cum a fost "Toti pentru Ioana(leluc)"

Raspunsurile le dai pentru ca vrei sa ajuti. Este un site liber, tu trebuie doar sa respecti regulamntul TPU si cel de bun simtwinking

Te asteptam.