| Lili767845 a întrebat:

Daca fac 120 de abdomene pe zi. *40 dimineata-40 dupa-masa si 40 seara* In cat timp o sa am un abdomen plat, poate chiar patratele? Si acum sunt slaba, am 42 kg si 1, 60 insa vreau sa am un abdomen mai plat decat il am acum.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomenele nu iti fac abdomenul plat, ci doariti dezvolta muschii si apar "patratelele". Daca vrei abdomen plat, incearca exercitii yoga pentru abdomen.

| d182 a răspuns:

Ugh, ce mi-aş dori şi eu să am 42 kg laughing.
cred că e o idee bună să faci 120 de abdomene pe zi, dar probabil ar mai trebui sa faci si alte exerciţii pentru abdomen sau să alergi o dată - de două ori pe săptamână.
multă baftă oricum laughing.

| vali0007 a răspuns:

Antrenamentele tale ar trebui sa fie in numar de maxim doua pe zi. dar insa acele antrenamente trebuie sa le fortezi maxim, gen 5x20 abdomene la fiecare antrenament. in afara de asta trebuie sa ai o alimentatie bogata in fibre si proteine. cauta pe internet alimente ce contin cele de mai sus. PS:ai nevoie de o vaointa de fier.