| maimutajucausa a întrebat:

Daca faci laba iti mai creste penisul cu vreun centi-metru?

4 răspunsuri:
| música a răspuns:

Maimutajucausa nu se pun intrebari de acest gen aici. unii sunt cam obsedati si pun numai intrebari stupide.aceasta intrebare o poti pune la categoria "Dragoste si sex"
Multumesc pentru intelegere!

| GeoloveTwilight a răspuns:

Cu siguranta creierul nu...

| LVLevel a răspuns:

Iti creste ma... dar trebuie sa faci laba si dupa aia sa o legi cu o ata si sa o atarni de lustra. stai acolo vreo ora si dupa aia e mai mare ( sau nu mai e ) Good Luck

| cremitaa a răspuns:

laughing) vezi ca iti creste cu 50 de cm o sa fi mai ceva ca negri
o_O
laughing))laughing)))laughing)))