| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Daca fata de care imi place ii spune unei colege ca ii,, pasa" de mine ma place sau ce?

4 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Da, destul de posibil sa te placa; intreab-owinking

| baiatuldinbrasov112 explică:

Am intrebato si zice ca nu vrea o relatie cu nimeni...si da si eu o plac si cred ca si ea...

| OOo9 a răspuns:

Da te place...dar ar vrea ca tu sa o bagi in seama mai mult si sa ii oferi respect! Tine la tine si doreste sa iti fie aproape si sa poata sa te inteleaga.Nu vrea ca sa ti se intample ceva si are speranta ca in viitor s-ar putea sa ii placi sau invers...sa o placi tu pe ea! happy

| OOo9 a răspuns:

Da, te place...dar ar vrea ca tu sa o bagi in seama mai mult si sa ii oferi respect! Tine la tine si doreste sa iti fie aproape si sa poata sa te inteleaga.Nu vrea ca sa ti se intample ceva si are speranta ca in viitor s-ar putea sa ii placi sau invers...sa o placi tu pe ea! happy