| ionutz95 a întrebat:

Daca fata pe care o plac vrea sa ma pupe asta inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Pai nu neaparat...dar cred ca da(daa va stiti de mult) nu daca va stiti de putin timp(poate vrea numai sa vada cum saruti daca o facit bine sau nu) ar daca esti din 95 atunci sigur te place ea fiind aproximativ de aceeasi varsta cu tine

7 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Daca esti singuru pe care incearca sa il pupe inseamna ca DA, daca mai incearca si pe alti...nu.

| Nicoleta a răspuns:

Cam da

| DeEAஐ a răspuns:

Eu asa credhee hee

| ĄŇÐİ a răspuns:

Clar.Eu zic sa o pupi si tu :*

| valy31 a răspuns:

Logic. Altfel de ce ar vrea sa te pupe?hee hee

| Catutzaaa a răspuns:

Poi cam...da

J' daca a vruth sa te " pupe"

Puteai sa vrei si uh...
da' nah...

ai pirduth sansha
poate mai ai o sansha laughing)
sau nu stiu

funda?laughing:->

| BadBoy_9862 a răspuns:

Pai din punct de vedere moral si intelectual, si bun : raspunsul este da, e uite ca sunt eu mic bai abia am 12 ani si m-a pupat 2 fete de a 8-a si acum sunt intr-o mare "primejdie" fara suparare