| larrysukk a întrebat:

Daca folosesc OB-uri risc sa ma dezvirginez? prietenii mei se duc maine la baie si m-au invitat si pe mine dar astazi m-a venit menstruatia. ce sa fac pentru ca vreau si eu sa merg...

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

Nu risti numa ai niste senzati mai ciudate, si iti zic mai bine sa nu te duci, pentru ca de ce sa te simti rau pe la strand... FUNDA XD:X

2 răspunsuri:
| AlinaCurca a răspuns:

Depinde de marimea lui. Daca il iei pe cel mai mare, da. Dar daca vrei, ia-ti multe si micute, sunt comode.

| akiki a răspuns:

Da... deoarece este indicat sa fol Ob-ul dupa ce ai avut relatii sexuale...