| marianjack a întrebat:

Daca fumezi se vede la analize?

9 răspunsuri:
| alessutz11 a răspuns:

Da, din cate stiu eu, monoxidul de carbon din fumul de tigara (dar si alte substante toxice din alcool, droguri, etc.) ajunge in sange si se grupeaza cu anumite celule (hemoglobinele). Crede-ma, abia am terminat claa a 7-a. happy

| simooo a răspuns:

Da

| Mada4ghn a răspuns:

Nu te speria pentru ca cei care au zis ca se vede vor sa te faca sa nu mai fumezihappy

| Cleona a răspuns:

Cred ca da.

| BadBoyy a răspuns:

DA, se vede chiar daca ai fumat o singura tigara.

| xasshleey a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii.credeti-ma fratele meu a fumat 4 ani de zile.si cand s-a dus sa ii ia sange.nu s-a vazut absolut nimictongue

| aNoNimusss9528 a răspuns:

Da happy lol

| Eryk a răspuns:

Nai frica nu se vede nimiclaughing. doar dupa anii buno de fumat o sa se vada ceva.