| testoasa1 a întrebat:

Daca i-am spus unui baiat o porecla care nu-i convine si se supara si imi da ignor pe tot. Cum il fac sa inteleaga ca-mi pare rau?

Răspuns Câştigător
| denna_6865 a răspuns:

Gasesti o modalitate sa te intalnesti cu el si ii spui ca iti pare rau.

2 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Pai fa-ti un id nou si baga-l iar si zii ca iti pare rau sau poti sal suni dar preferabil fa-ti un id nou de mes baga-l iar si zii cati pare rau

| Larsette a răspuns:

Din moment ce se supara dintr-un lucru, dupa parerea mea, banal, eu nu mi-as mai bate capul cu elstraight face