| OanaAndreiKiss a întrebat:

Daca ii spun cuiva in gluma ca il iubesc si acea persoana spne ca si ea ma iubeste si vrcoia sa-mi spuna asta de mult timp apoi ce fac?

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Combinati va si vezi cum merge relatia. Iti dai seama tocmai atunci daca simti intr-adevar ceva adevarat pentru aceea persoana.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Combina-te cu el daca te place si tu il placi pe el.

| pietrean a răspuns:

Daca in gluma spui asa ceva,probabil tot in gluma o sa primesti si un raspuns! Daca nu simti asa ceva,cum sa fii sigura de sentimentele celuilalt?
Ce poti sa faci? Poti sa razi ca la orice gluma,deoarece persoana respectiva, o sa vada ca nu este nimic serios si o sa-ti intre in joc.
Cu acest sentiment, chiar ca nu este de glumit! Cand esti o persoana matura, atunci doar poti sa-ti dai seama de acest sentiment, in rest sunt doar copilarii.La 12-13 ani, cum poti sa afirmi ca "iubesti un baiat", cand nu realizezi ce implica acest lucru?
Asa ca, nu glumi cu asa ceva!