| anonim_4396 a întrebat:

Daca intru pe mess de pe mobil, platesc? big grin

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

Da, daca iti iei optiunea speciala de internet platesti mult mai putin

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Nu. De plătit plăteşti numai abonamentul lunar, care are o sumă fixă, indiferent că intrii sau nu pe mess de pe tel. happy

| Gosh. a răspuns:

Daca te conectezi prin Internetul oferit de Orange/Vodafone/Cosmote si nu ai o optiune pentru Internet in abonament/cartela, platesti.
Daca ai un telefon cu wi-fi, care se poate conecta la reteaua wireless, atunci nu platesti nimic.

| coddy24 a răspuns:

Daca intrii pe mess nu platesti... daca intrii pe net platesti si cum e tot una...happy cauta`ti o oferta buna tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap, uite eu imi activez l; unar optiunea pe care o doresc
trebuie sa dai la *147# si apoi la optiunea internet pe mobil, acolo iti va afisa, cum vrei internet pe mobil sau e-mail mobil
oricum alegei, totul e sa iasa in avantajul tau, pentru ca optiunile se schimba lunar, in privinta costului ma refer, si niciodata nu ramane la felsad
de exemplu, eu luna trecuta am dat 3 euro pe luna, in alte luni dadeam 2...si iti da si un anume storage, cand 200MB acum am vazut ca e 500MB si costa 4 euro, ok chestia e ca 200 MB e suficient pe luna, indiferent cat de des intri, mie imi ajunge si ramane, o alta chestie cu netu pe mobil, ce m-am enervat odata, ca nu mi-a mers 3 zile deloc! si sa ai nevoie si sa nu poti, te enerveaza, dar e fun, e posibil sa mearga greu... dar te obisnuiesti, bafta:*

| solongsoho a răspuns:

Platesti cu viata!