| maryfanMJ97 a întrebat:

Daca lenea s-ar transforma in bani cat de bogati ati fi?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Cam ca Barack Obama cred laughing)) toata lumea imi zice zilnic ca is prea lenesa. Nu-i suficient ca fac efortul de a-i asculta ( chiar daca numi prea pasa rolling on the floor )? rolling on the floor

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș fi extrem de săracă!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Depinde de lenea pe care as avea-o mai ales eu mai mult sunt la servici decat acasa.

| pwp a răspuns:

Miliardara happy

| Castorul a răspuns:

Ar fii momente cand as intoarce banii cu lopata, iar apoi peste noapte m-as trezii cu datorii laughing

| MâţaD a răspuns:

Daca s-ar intampla asa ceva, toata lumea ar deveni miliardara peste noaptelaughinglaughing

| Chris a răspuns:

In unele zile as intra in Top 10, in altele as tanji dupa o coaja de paine.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si daca as avea curtea cat e dn1 tot nu ar incapea banii.

| Idc12345 a răspuns:

Bani infiniti

| FanMJJ a răspuns:

Bill gates ar fi sarac pe langa mine rolling on the floor

| Aleqa a răspuns:

Pai...Cred calaughing asa bogata ca o sa fiu imbracata in aur si argint, casa idembig grin Si Iphone10 rolling on the floor)

| PinguinuL a răspuns:

Aş avea toţi banii planetei.
+2
big grin