| mezeicristina33 a întrebat:

Daca ma angajez pe vara aici la mine in sat la un magazin mare alimentar dar are si haine pantofi vase etc undeva zicea ca ma pot angaja cu contract pentru ca am trecut de 16 ani si nu vreau vanzatoare vreau doar sa asez marfa sa i au marfa sa sterg prafu chestii de astea iar salariul pentru o vanzatoare ar fi de 12 mil maxim credeti ca as putea primi macar jumatate?

1 răspuns:
| Meowforce a răspuns:

Eu cred că asta trebuie să discuți cu patronul/patroana magazinului și să stabiliți împreună.