| anonim_4396 a întrebat:

Daca mananc creta dupa cat timp fac febra? cu aproximatie 1 ora 2 ore sau a doua zi? sau imediat in 10 minute?

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu mai bine iti administrezi un pumn de somnifere? Ca nu-i nevoie de atatia idioti oricum.

| Maria123 a răspuns:

Clar ti se face rau si faci si febra.In cat timp? Nu se stie exact, depinde de organismul fiecaruia.De exemplu, in scoala generala, o colega mancase creta ca sa i se faca rau si sa o convinga pe diriginta sa plece de la teza.Intr-un sfert de ora era deja de zici ca trebuia internata la spital, nici n-a mai apucat sa-i spuna dirigintei, a venit maica-sa si a dus-o cred ca la spital.Eu iti sugerez sa nu-ti dea prin cap sa faci ca ea.