| kosma a întrebat:

Daca nu am luat bacul din prima la a doua sesiune ii mai usor voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Vor fi subiecte tot ca si celelalte din prima sesiune. Daca nu inveti ti se vor parea la fel de grele si nu vei sti nimic.

| Zenithf a răspuns:

Da si nu, depinde. Ai stat cu burta pe carte?
Poate sa fie mai greu pentru ca este vara la mijloc, cu caldura si moleseala ei, scoala ioc, asa ca tu esti un pic dezvatat de a face lucrari, a fi ascultat s. a.

| Gigiku a răspuns:

Crezi ca le convine sa lase facultatile goale si sa dea subiecte mai grele?
Desigur ca e mai usor. In primul rand, este mai accesibil.

| Daianaa a răspuns:

Cica se zice ca e mai usor pentru ca nu se implica asa mult profesorii la corectat sau la supravegheat.sh se poate copia mai usorhappy