| Coco123cash a întrebat:

Daca nu imi serbez ziua de nastere este normal sa astept un cadou din partea iubitului meu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, chiar nu trebuie sa astepti niciodata cadouri, dar o floare este un gest foarte frumos de la iubitul tau, semn ca te iubeste si ca nu a uitat ziua ta de nastere.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa zicem

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa cadouri de Craciun, de Paste, de aniversarea de cuplu, dar ziua de nastere e cea mai importanta zi din viata unui om sau printre cele mai importante si asa se obisnuieste sa se ofere un cadou mai ales daca persoana ti-e foarte apropiata gen iubita, mama, fiica, sora