| DarkNight123 a întrebat:

Daca omori un sarpe de casa am auzit ca iti moare cineva din familie este adevarat sau e doar o superstitie ca varumiu a omorat un sarpe de casa era pui

Răspuns Câştigător
| diana_6879 a răspuns:

Nu credeti in superstitii nu sunt adevarate chiar nu sunt adevarate. Credeti doar in DUMNEZEU si nimic rau nu se va intampla cat despre asta... cand moare cineva numai DUMNEZEU hotaraste nicidecum superstitiile. multa bafta si sper sa nu pateasca nimeni nimica rau. sper ca daca nu va pati nimeni nimica rau ceea ce sunt sigura NU vei mai crede in superstitii.

3 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Relax dude astea sunt doar superstitii, nu pot sa cred ca mai exista persoane care mai cred in asa ceva oh go on

| HuskyBoy99 a răspuns:

Asta depinde in fapte. Daca ai fost rau in viata sunt sanse sa iti moara cineva din familie dar daca ai fost bun, sansele sunt foarte mici

| sergiu_2449 a răspuns:

Eu am auzit daca omori un sarpe ai omorat un drac ma rog superstiti