| anonim_4396 a întrebat:

Daca s'ar inventa masina timpului, in ce an ati calatori? De ce?

Răspuns Câştigător
| Wooky a răspuns:

M.as duce exact acolo unde majoritatea persoanelor erau bune, cinstite, intr.o perioada in care nu erai considerat "destept" daca ai bani si nu in ultimul timp intr.o perioada in care nu existau manele happy.

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

In 1508, de merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1866-Doar pentru simplul fapt ca stiu ca atunci s-au nascut stra-stra-strabunicii mei si sa ii cunosc. laughing

| Astaroth a răspuns:

In 2666

| shocky65 a răspuns:

In 1989 la revolutie. voiam sa vad cum moare ceausescu`laughing