| Loredana123 a întrebat:

Daca te duci singur intr-un restaurant,pizzerie, bar sau discoteca are ceva?

6 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Nu, ce sa aiba? Important este sa nu fi prea mic pentru asa ceva (pentru a merge singur).

| cooldreams a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa te duci neaparat singura. Nu gasesti pe nimeni cu care sa mergi? Prietenii, sora, fratele... Vreau sa spun ca n-are nimic, dar fara cineva langa tine, ai sa te plictisesti repede.

| SimonaCristina a răspuns:

Care trebuie sa fie problema, ca nu am inteles?!
Doamne...acum tu crezi ca acei chelneri sunt niste roboti care servesc comenzile doar cuplurilor sau grupurilor?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de ce ar avea ceva?
Crezi ca o sa fii singura persoana singura de acolo? Nu, o sa fie mai multi.

| ionutzzC a răspuns:

Nu

| Andra8907654 a răspuns:

La ce te referi mai exact?