| Iepurasgirl a întrebat:

Daca te suna fostul iubit dupa ce v-ati despartit ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

E posibil să-și vrea șosetele pe care le-a lăsat la tine înapoi.Deci, de ce nu-i răspunzi? Mai mult ca sigur o să afli de la el mai mult decât de la noi ce vrea.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca tine la tine

| wforweirdo a răspuns:

Inseamna ca te-a sunat.

| Mădă0611 a răspuns:

1. Ori si-a dat seama ca tine la tine
2. Ori obisnuinta
3. Ori nu i-a mers alta combinatie, nu la cartela laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Te vrea inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că vrea să vorbiţi.

| BlackCinnamon a răspuns:

Ca in cel mai bun caz tine la tine, daca nu, ca vrea doar sa te pacaleasca, ca e asa, si ca de fapt vrea doar sa nu te plictisesti de el, si sa nu fii nici cu el da nici nu altul.

| Zippo01 a răspuns:

1. Ori vrea sa faca misto.
2. Te vrea inapoi!