| andreea_2617 a întrebat:

Daca un baiat crede despre dine ca esti draguta inseamna ca te place?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baaang a răspuns:

Nu neaparat.

| WedDye a răspuns:

Dee obiceai da... dar acum depinde poate doar vrea sa se ia de tine.
Oricum ai grija ce fel de sentimente are!

| Prunela a răspuns:

Nu maica..inseamna ca te crede draguta straight face

| blackberryORstrawberry a răspuns:

Nu neaparat. daca te place te crede mai mult decat draguta... e posibil.

| Bubuletu a răspuns:

Nu neaparat. Draguta te pot crede mulți, dar nu toți te plac.
Draguta e stadiul 2 in drumul spre...,, te plac", asa ca ai răbdare. Sau intreba-l dacă e ceva mai mult, doar ca sa știi...:,) bafta!

| cRaZyYkiD a răspuns:

Depinde de baiat, fiecare spune in felul lui unei fete ca o place, u ar trebui sa mai vb cu el ca sa vezi ce simte pentru tine