| Cristiano_Ronaldo_1980 a întrebat:

Daca vreau sa ma apuc de Youtube ce sfaturi mi-ati da?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Fii original, incearca sa faci material de calitate, dar sa postezi si cat mai des.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sa te tii de treaba si sa-ti placa ceea ce faci. Daca nu-ti place, o faci in sila si nu duce la nimic bun. Si nu pune muzica cu copyright pe videoclipuri, foloseste doar muzica sub licenta creative commons.

| MeForeverAlone a răspuns:

Sa te pregatesti psihic pentru tot ce va urma: fani, hateri, comentarii bune si vulgare deopotriva
Sa-ti faci timp sau un orar dupa care sa lucrezi
Sa fii sigur ca poti vorbi in fata camerei si te pricepi la editari
Bafta!

| Printesa10TM a răspuns:

Sa faci ce iti place
Sa fii pregatit sa auzi si comentarii rautacioase
Sa faci ceva amuzant

| Mihaelablabla a răspuns:

Sa ai idei bune, camere performante si sa stii cum editezi cum trebuie cat de cat. Cam astea sunt cerintele "necesare" pentru inceput.

| AstroidCookie a răspuns:

Eu am 9000 de abonati.da.ti cu parerea despre tot ce exista. oamenii iubesc asta...si exprimate liber! succes. daca vrei putem colabora