| Anastasiaaa a întrebat:

Daca vrei sa te faci actrita (sa joci in filme nu la teatru) la ce facultate trebuie sa mergi si unde? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Cici_6929 a răspuns:

Ok eu fac facultatea Culturologie la Cologiul de Arte si actoria face parte din asta pe linga regie si scenaristika si nu numai

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

De preferabil ar trebui sa mergi in America la Facultatea de actorie, deoarece acolo sunt mult mai multe sanse sa devii o actrita cunoscuta, decat in Romania.

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

Apache
| Apache a răspuns:

Viseaza...ca nu strica!
dar sa nu te loveasca realitatea!

| Ted18 a răspuns:

La Actorie...In Romania este mai greu din cate stiu eu sa joci direct in filme.Din pacate noi nu avem o idustrie de film asa buna ca restul, desi avem mult potential ne copiem mult unii intre altii.