| NimeniNuiPerfect a întrebat:

Dar despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=CoCNz3-i9to vedeti ceva gresit ca ascult? ROG RASPUNSURI JUSTIFICATE

Răspuns Câştigător
| IngridGenDăăăă a răspuns:

Nu, este o melodie frumoasa. Si mie imi place si sincera sa fiu il admir pe Nimeni Altu'. Dar sa nu devii f depresiva. big hug

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat iti place nu e problema, fiecare asculta ce vrea.

| Crisis a răspuns:

E rau daca ascult numai Nimeni Altu'. Stii si tu ca are versuri cam depresive, care nu-ti prea fac bine. Asculta si NA si altceva.

| ionutzul31 a răspuns:

Am ascultat melodia abia 10 secunde si deja ma simt mai trist.Cam panarama dupa parerea mea.

| LuizaaxD a răspuns:

Nu mi se pare absolut nimic pentru ca fiecare asculta ce fel de muzica vrea ...nu putem sati spunem noi daca poti sau nu! ascult-o daca vrei si daca-ti place si nu are de ce sati pese de ceea ce spun altii daca iti placelaughing

| IoanaMra a răspuns:

Daca tie iti place ca acasa sa asculti numai Nimeni altu' o ok. E pur si simplu pentru ca tu asta simti. happy

| NimeniNuiPerfect explică:

Cred ca ati inteles gresit dragilor big grin sunt genul ala de persoana care se distreaza pe oricefel de muzica...dar acasa ascult numai si numai nimeni altu' si multi imi spun ca nu fac bine, in fine big grin