| NuExista a întrebat:

Dati'mi cele mai convingatoare argumente capabile sa convinga un om sa se lase de fumat.Nu teorii sau chestii, cu cuvintele voastre, ce credeti:d. cel mai convingator are funda.Multumesc. happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai bun argument decat ''smoking kill you'' nu este nici unul! Si eu sunt fumator si nu bag in seama tot ce scrie pe pachetele de tigari dar daca vrei sa te lasi de fumat nu-ti trebuie argumente ...iti trebuie VOINTZA!

| NuExista explică:

Da daca persoana iubita fumeaza si ea? :p

| colin16 a răspuns:

Daca mai fumezi nu o sa iti mai creasca sanii si o sa ti se miceasca capul laughing)) deci ai grija Lasa-te de fumat big grin
plus+ nu o sa iti mai vezi persoana iubita