| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi exemple de vedete carora le-ar sta bine cu pearcing?

Incep eu:Justin Bieber

Cele mai multe nume, primesc

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Smiley, vannesa hudgens, ashley tisdale, robert pattinson, madonna, britney spers, brd pitt, angelina jolie, victoria beckham, connect-r, denisa(manelista), delia matache, mateo, elena gheorghe, kristem stewart, miley cyrus, ...etc,
funda?big grin

5 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

@Pho3nix: buna, buna asta laughing

Pai Adam Lambert? Bill/Tom Kaulitz? laughing ummm, Eminem, Adela Popescu (in weekend cu mama a fost bestiala), Marlyn Manson laughing

| Pho3nix a răspuns:

Justin Bieber e vedeta?
Lui i-ar sta bine cu o fundita rosie pe cap si apoi trimis in padure la lup.

| Pho3nix a răspuns:

@izza`

Tu ce vrei sa faci? Sa pui pearcing la toata lista care ai zis-o?

| :X:X a răspuns:

Rihanna
claudia cream
miley cryus :X
demi lovato
cam atat thinking

| miamouse a răspuns:

Justin Bieber?! Doamne, se da cu gloss pe buze!

Oricum, tututot vedetelor care nu sunt copilaroase le-ar sta bine cu pearcing... Cel mai mult mi-a placea sa o vad pe Megan Fox cu unul love struck si pe Eminem desigur