| Mentaaaaa a întrebat:

Dati-mi idei de jocuri care as putea sa le joc cu prietena mea cea mai buna pe mess...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul joc de pe mess care imi place este pool. Sper sa-ti placa si tie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denisa402 a răspuns:

Adevar si provocare, fazanlaughing, sau hotarati ce lucruri aveti in comun de exemplu culoarea preferata :ea isi spune culoarea ei preferata iar tu pe a ta.si vedeti cate lucruri aveti in comun .Restu.jocurile de la yahoo gen : pool, mai e x si O la chestia aia Doodle.thinking

| beiibii_4726 a răspuns:

Daca zici ca ii cea 'mai buna pr a ta' joacate ca ea adevar, provocare, procente saw ce ai face daca...e mai distractiv noh. daca zici ca ii 'ce amai buna' atunci merge.