| Golofca22 a întrebat:

Dati-mi niste nume de fete happy Funda la cele mai frumoase happy

Răspuns Câştigător
| PinkPanter a răspuns:

Buna, Numele de fete sunt foarte multe. Frumos din partea unui parinte este ca numele sa fie de Sfant. Asa Dumnezeu o va binecuvanta in viata. Nu trebuie neaparat,ti-am dat o sugestie. Mie imi plac numele:
Ruxandra Francesca Ivonne Vivianne Cristianne Iris Sandra Sandy Mara Amaly Alexia Loretta Daiana Delia Irina Xena Ivana Ivona Luiza
Carmen Monica Stefania Alexa Ioana Dalia Delia Francesca Maria Catalina mihaela Ruxandra Victoria Selena, Alis, Irena, Catalina, Daiana, Claudia, Sanziana
Andreea,Alinda,Ioana,Geanina,Florentina,Georgiana,Petronela
Zoey,Rebbeca,Chloe,Natalie,Stella,Alici
Andreea,Anabela,Cammelya,Lory,Candace,Loretta,Vanessa,
Roberta,Sanziana,Andrada,Antonia,Sonia,Melanie Daria emma diandra miruna Georgiana alice denisa andreea andra evelina carina adela adelina maya mihaela ella Elena micaela caroline angellina ada aime alina clara daniela elisa eliza Cristina elizabeta elisabeta emanuela eloisa erica eva felicia giulia iuliana maria carmen bianca betty andrada andra alexandra sorina sorana heidi irina inna isabela mirabella janina ivana jasmine jessica joana laura lavinia miriam amina amira selena savina silvia sara teodora gabriela tina tatiana xenia Amelia Natalia Analia Antonia Selena Vanessa Melinda Sonia Melissa Felicia Katherine Daria
Cassandra,Natalia,Nadia,Cristina,Iness,Ruxandra,AnneMarie,Emiliana
Belinda si Esmeralda
Daria carina adelina alice
Ioana,Andreea,Silvia,Cosmina,Alexandra,Iulia,Diana Adriana, Georgiana, Alexia.

Maya, Clara, Ema, Donna, Rebeca...etc
Adriana :X:X
Georgiana, Cristina, natalia, eva, filoftea, Elena, sonia, etc.
Ioana Rafaela Andreea Ana-Maria Elvira Alexia Patricia Carla Cristina Adela Alessia Alexandra Alina Andra Angelina Monica
Carina,Rebecca,Arianna,Andra
Beily,amada,rosa,brigit, izabela, ema, amelia, bella
Daria Persan: cel care mentine binele Bianca Din italiana, Bianco = alb Alexia Grecesc- prescurtare de al Alexandra Denisa Din franceza: adept al lui Dionysius Roberta Ebraic - splendoare Carina Coresp. adjectivului carus - iubit, drag Patricia Patricius - persoane cu rang inalt Anastasia Invierea lui Cristos, a se ridica Renata Din adjectivul renatus- renascut Laura Laurus= tufa de dafin/laur
Diana Emma Luisa Ella
1.Beatrice; 2.Camelia; 3.Carolina; 4.Delia
Anda, Ema, Alessia, Diana, Densia, Maria, Adriana.Cam atat. Funta?
Diana,maria, angela si ruxandra
Asfaltina
Marina Monik Monika:p Bianka Emma
Andra, Cosmina, Simona, Bianca(in general)
oana si florentina dana daniela
Camelia
Briana funda?

11 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daria,Ami,Andreea,Bianca,Blanca,Anca,Lacrimioara,Ana,Nicoleta,Raisa,Rebecca,Maya...
*-*

| EyeCandy a răspuns:

Amanda, Amalia, Anca, Andreea, Roxana, Magda, Mihaela, Maria, Lizuca (Eliza), Paula, Denisa. etc.

| cristiiiiiii a răspuns:

Rafaela, Michaela, Alice, Ortenzia, Sara, Maya

| MissAnePink a răspuns:

Uite un link cu cele mai frumoase nume de fete :* : http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete
Sper ca ti-am fost de folos!

| Resurrection a răspuns:

Adriana,Maya,Izabela,Emma,Carmen,Oana,Alina,Andreea,etc,etc

Sper ca te-am ajutat.
O zi frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| ImmortaluL a răspuns:

Daria e cel mai frumos.

| RaluckSakura a răspuns:

Sunt foarte multe nume de fete dar mie imi place doar 10:Raluca,Anna,Claudia,Cristina,Andreea,Carina, Crina, Sorina, Roxana, Iulia. Sper ca ti-am fost de folos! kiss

| Niculescu_Verona_1970 a răspuns:

Http.Qbebe.com aici poti gasi!

| Vanessa_7288 a răspuns:

Dilara,Alondra,Dalida,Kasandra,Olivia,Sara,Daria,Elora,Estera,Dayana,Anisialaughing

| Loredana9333 a răspuns:

Alexia, Bianca, Erica, Rasina, Jasmina