| printzesica a întrebat:

Dati-mi si mie niste replici frumoase ca sa inchid gura unor nesimtiti va rog mult de tot funda pentru cele mai multe

7 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Atunci cand ma enervez, o zic pe urmatoarea: Daca prostia ar durea, tu ai fi inchinuri mari...
Mereu mergehee hee

| CannbalCorpse a răspuns:

Poate-ti faco extratie
Sunt proastă?! Seman cu tine!
Cap de sfecla.
Firma durex isi cere scuze de naşterea ta lunar.
Sper că te.am putut ajuta.O seară bună!

| deliamaria13 a răspuns:

Incearca asta: ti'e cald cu dinti in gura? ca daca vrei te racoresc eu laughing)

| Hieer a răspuns:

Rusine, Dinu Patriciulaughing))

| OliverArrow a răspuns:

Daca as pune minte ta la capra ai paste pe asfalt

| Aaanoniiiima a răspuns:

Vrei sa.ti fac fereastra.n dinti? laughing

| MindFr3ak a răspuns:

Daca cineva iti spune esti prost tu ii spui ca asa a fost si prezervativul lui taicasu
Daca cineva iti spune sa-mi sugi(asa) tu ii spui sa-si creasca una mai intai
sau ii poti spune ca certficatul lui de nastere e o scuza de la fabrica de prezervative.Ma rog am mai uitat ca iti mai spuneam.Credema le vei inchide gura cu lacatul dace le spui aceste replici. Sper te-am ajutat.