| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie programe online... sau sa le descarc in pc, de editat pozeeeeee big grin. Va rog. Multumesc. Funditaa kiss

Răspuns Câştigător
| alyna_4250 a răspuns:

Pizap.Picnick.Photoshop online.Photo Funnny.Imikimi.->Onlina
Photo Scape.Photo Intrument.Photo Editor.Photo Magic.Photo MakeUpInstrument.->De descarcat. iar online: photobucket, blingee etc. Funda? si de pe blingee.com iti da toate siteurile pentru toate prog

3 răspunsuri:
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pizap.Picnick.Photoshop online.Photo Funnny.Imikimi.->Onlina
Photo Scape.Photo Intrument.Photo Editor.Photo Magic.Photo MakeUpInstrument.->De descarcat.

Fundaaa? :X :*

| Monicaツ a răspuns:

Photoscapebig grin funda?

| LADYBi2a a răspuns:

Www.picnik.com -e online!
si pe care sa le descarci. picasa, photoshop. photocape. :D