| mariana1111 a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri despre cele care nu ma suporta [ dau fuunda +voturi] pentru cele mai multe

1 răspuns:
| Piuliță a răspuns:

Dulce sau amara,cuminte sau vulgara, raman mereu originala.
Cei care nu au loc de mine sa stea inghesuiti.
Cai voi gasesc mereu in Recycle Bin, ca mine nici pe google.
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d
Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme
Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`
Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi,imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine
nO ma doare
FUNDA, VOT?