| cuteandfunny a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat happy. Ma simt ciudat adica simt ca parca nimeni nu ma intelege, nimeni nu e prieten cu mine intr-adevar sad Sunt inconjurata de lume dar ma simt f singura

Răspuns Câştigător
| zoX a răspuns:

Toata lumea te intelege, doar cauti atentie si nimeni nu este dispus sa ti-o ofere happy

2 răspunsuri:
| Katalin02 a răspuns:

Esti prajita rau... cu asa mesaje nici nu ma mir ca nu ai prieten, chiar nu as vrea sa vad cum esti in viata reala daca pe net esti asa, clar...

| sashaap532 a răspuns:

Aici poate chiar ma bucur ca mai exista oameni ca mine, desi imi pare rau de tine.Eu sunt baiat, am 20 de ani, sunt destul de simpatic, cu mult mai simpatic decit unii de la facultate poate, sunt destul de destept desi nu am fost niciodata primul la invatatura.Nu vreau sa intelegi ca sunt foarte laudaros, sau altfel, dar sa trecem la subiect. Toata viata mea nu am avut vreau prieten cel mai bun si nici din aia prea apropiati, desi foart des erau cazuri de a se alipi la vreo gashca, dar eu nu pot, interiorul meu e mai puternic si nu stiu de ce, dar eu singur ma autodistantez de toti. Eu nu ma pot regasi pe mine. Vreau bani si putere, crezind ca asta ma va pune primul si voi avea prieteni si de toate. Eu am problema ca vad foarte repede defecte in oameni, de asemenea ei in mine. Si nu inteleg adese cin vad ca unii cunoscuti prefera mai mult sa comunice cu unele mizerii de persoane, sau mai prostuti la minte, care se rid indode si nu sint sentimentali de loc, le arti un dehet dar ei se tot rid. Poate de aia ca ei desi sunt prostuti, insa sunt mai usor in comunicare. Eu insa sunt extrasensibil la tote cuvintele si i-au tot aproape de inima, eu nu pot pune totu la cur ca altii si tot intotdeauna ma doare, toate greutatile lumii, parca nu sunt ca toti oamenii desi la chip si la prima vorba sun absolut identic. Eu toata viata mea am asteptat sa intilnesc vreun om ca mine, care de asemenea gindeste ca mine, fiind idealist. Cu parere de rau eu inca nu am gasit. De aceea sunt singur. Dar eu sunt sigur ca asemenea oameni exista, care nu sunt atit de simpli si formati interior ca toti. Sunt sigur ca fiecare din noi are misiunea sa pe pamint si trebuie doar sa te regasesti in viata. Si sa gasesti acea persoana potrivita tie. Noi suntem, deci existam si trebuie sa ne regasim si sa alegem calea corecta. Cu mult respect, De la andrei. Desi eu deloc nu am scris inca tot ce doream)